miranda facebook
 
miranda linkedin
services bg
Miranda je ta pravá
Na vymýšlení všemožných strategií, postupů a nápadů posbíralo Mirandino karlínský crew už nějaký ty body zkušeností.
Mirandina partička nápadama vyzbrojenejch markeťáků poskytuje komplexní služby internetového marketingu. Onlinový PPC kampaně, co podávaj solidní výkon, SEO vychytávky pro tučnej traffic z organicu, správu sociálních sítí Facebook & Instagram pro hladový fanoušky, zbožové vyhledávače, e-mailing, webovou analytiku a další neodmyslitelný marketovky pro váš do maxima vyladěný onlajnový flow.
social
Webová analytika
Mirandin gíkovskej mozek by se neztratil ani v Teorii velkýho třesku. Tahle paní dokáže zjistit o aktivitě a chování vašich návštěvníků první, prostřední i poslední. Naservíruje vám kvalitní meníčko plný vychytávek a bytelných tipů pro váš webík i onlajnovej krám. Jednoduše jí baví, když vaši návštěvníci a selu lační zákazníci dostanou přesně to, co hledaj a chtěj!
social
Copywriting
Miranda je vyzbrojená slovy s velkým kalibrem a připravená zamířit přesně na cíl. Píše, škrtá, píše a znova škrtá, aby se nakonec dostala se svou rodinkou texťáků a kopíků k vyladěnému kusu literárního díla do posledního detailu.
social
PPC
Miranda dá především na výkon, a proto tuní Google Ads a Sklik celý dny a dlouhý noci. Z relevantních klíčových slov, prošpikovaných reklamních textů a přesného zacílení na nedočkavé publikum uvaří lektvar růstu a načipovaného výkonu.
social
Zbožové vyhledávače
Zbožové vyhledávače představují, jo pane, velmi důležité odvětví on-line marketingu. Miranda o tom ví, a proto na nich postavili už nejednu tutti-frutti kampaň. Zalistování produktů do zbožových vyhledávačů dostane vaše fajnový kousky na místa.
social
Správa sociálních sítí
Mirandiny digitální pavučiny se nebezpečně rozvíjej napříč tímhle sociálním prostorem a pochytávaj kdejakého fanouška. Přidělenej stráteg sociálních mega-sítí, co tuní obsah, četuje a ladí vizuály s grafikem, bude měsíc, co měsíc sedět nad vaším profilem.
Grafika
& Design
services
Vyladěná grafika od Mirandy, co má hlavu plnou nápadů a hýří kreativitou, to je pane kumšt. Obzvlášť, když přijde na takovou korporátní identitu, to se pak jeden zapotí, než to začne lícovat. Všechny tyhle bannery, tiskoviny, letáky a loga.
design
Reklamní bannery
Bannery? Tak to jste tady správně! Není nic snazšího než si nechat vytvořit pořádně fajnový banýrky od Mirandy, co se internetem proženou, jak vichřice stodolou, a přitom s sebou vezmou nejednoho zákazníka.
design
Návrh loga
Puntičkářská grafička Miranda, co musí mít všechno bez diskuzí pintlich a její partička logo fanatiků vám vyčaruje tenhle základní prvek vaší firemní identity způsobem, nad kterým zůstane nejedno oko stát.
design
Webdesign
Miranda si libuje v pořádně vytuněných webovkách, co hýří smyslem pro krásu skloubenou s funkčností. U týhle onlajnový výkladní skříně podnikání se láme chleba. Ámen! Udělat skvělý první dojem s ladně vytuňěným webem není žádná legrace.
design
Tiskoviny
Mirandino grafické studio produkuje ty nejskvostnější kousky, za který se nebudete muset stydět. Kvalitní tisková grafika má pořád svoji sílu. Sice se nedá změřit, to bohužel, ale když má šmrnc a etáž, tak dokáže upoutat pozornost, jak žádná jiná.
design
Korporátní design a identita
Miranda dobře ví, že jako správná dáma, která nechce stát s ostatními v řadě, musí vytáhnout ty nejsilnější zbraně a ostatní odzbrojit svým osobitým charakterem a vytříbeným vkusem.
Vytuněný webovky a nabušenej e-shop je naše specializace a opus magnum. Vaši onlajnovou výkladní skříň podnikání si vezmeme celou na starost. Zajistíme návrh UX/UI, pořádně vymazlenou grafiku, programování a kódování. Pak to celé otestujeme, napojíme na kdejaký měřící nástroje a přivedeme tam plnotučnej trafiic, to dá přeci rozum.
web
SEO a analytika
Představte si Mirandu jako obrejlovanou analytičku, co se neztratí ani v Teorii velkýho třesku. Sympaťanda, která dokáže zjistit o aktivitě a chování vašich návštěvníků první, prostřední i poslední. Naservíruje vám meníčko plný vychytávek a bytelných tipů pro váš webík či onlajnovej krám.
web
Analýza klíčových slov
Jste připraveni získat lepší pozice ve vyhledávačích a relevantnější návštěvnost, kterou proměníte v ve vykutálené zlaťáky? My ano! Tak pojďme společně zasadit pár vybraných klíčových slov, ať můžete sklízet zaslouženou úrodu.
web
UX/UI
Tady se začínaj rýsovat první náčrty a obrysy pořádně vyfajněnejch webovek. Celá ta informační architektura je skládaná pixel po pixelu disajnéry z rodiny Miranda.
web
Webdesign
Miranda si libuje v pořádně vytuněných webovkách, co hýří smyslem pro krásu skloubenou s funkčností. U týhle onlajnový výkladní skříně podnikání se láme chleba. Ámen!
web
Shoptet
Miraňdáci a Shopteťáci spojili síly a kouzlí takový e-shopy, že oči přechází. A s jakou rychlostí a ladností jim to šlape, až krása střídá nádheru.
Copy
writing
services
Naši vykutálený kopíci, kreativci a zapálení pisálci pro vás napíšou ty nejvymakanější texty pod sluncem. Je-li libo nekompromisní PR články, webové textíky, popisky k produktům, marketingové slogany.
copywriting
Popisky k produktům
Miranda je na popisky doslova vysazená. Libuje si v nich, až to rozum nebere a s úsměvem na tváři je pro vás připraví do posledního zbočíčka ve vašem vyšperkovaným onlajnovým obchůdku.
copywriting
PR články
Tyhle onlajnový a printový textový formáty, co vysvětlujou, přesvědčujou, prodávaj a tu a tam i hasej požáry, sypeme z Miranďácký tiskárny jeden za druhým, jak Nesbø svý láskyplný romány.
copywriting
Webové texty
Tak webík bychom měli. Forma solidní, grafika dechberoucí, architektura jak od Kaplického. No a teď to bude chtít ještě naplnit nějakým originálním obsahem nejlépe od Mirandy.
copywriting
Reklamní slogany
Pořádně vymyšlenej reklamní slogan má sílu dostat se vašim zákazníkům pod kůži a zůstat v ní jak oblíbená písnička, co vám po ránu vyhrává v hlavě.
copywriting
Emailing
Maily, bulletiny, a ňůsletry, co lítaj internetovým éterem jak Šonka Red Bullem se v naprosto drtivý většině případů nesetkávaj s reakcí natož s pozitivním ohlasem.